Demolition Tycoon 3D

Demolition Tycoon 3D gids

Over Demolition Tycoon 3D

Voordat u de snelheid of het risico in Demolition Tycoon 3D verhoogt, stel upgrade-opties vast en houd uw systeemplanning stabiel. De kernactie in Demolition Tycoon 3D is direct: inspecteer de kamer, verbind herhaalde tracks en gebruik elk ontdekt object op het obstakel dat het logisch overeenkomt. Maak een gewilde verandering in Demolition Tycoon 3D: gebruik de doelstatus om acties die vooruitgang creëren te elimineren in het verkeerde gebied.

Omdat Demolition Tycoon 3D een snelle en reactieve ritme heeft, is de veiligste verbetering om één betrouwbare actie te herhalen voordat je het risico toegevoegd. Voordat u een beperkte beweging doet, controleer of de overige stukken nog steeds een juridische route hebben naar hun doelen. Neem het succesvolle deel van de Demolition Tycoon 3D proberen vooruit te gaan en herzien alleen het zwakke punt.

Demolition Tycoon 3D gameplay profile

doelstellingen
In Demolition Tycoon 3D, start with a mini loader and build a demolition fleet.
Speel stijl
Clicker with simulation
Kernvaardigheden
upgrade choices, system planning
Vrede
Fast and reactive
Inleiding
Mouse or touch hold the demolition button or building to attack Hold Space to strike Escape opens settings Click or tap menus to buy upgrades select machines an
Beste fit
Players who enjoy systems, upgrades, and cause-and-effect

Wat staat er uit in Demolition Tycoon 3D

  • Unlock seven machines, including the Titan crusher, and continue into tougher contracts after the campaign.
  • Wood, brick, concrete, metal and glass have different impact effects.