Jenni Styles

Jenni Styles rehberlik

Hakkında Jenni Styles

Jenni Styles hızlı karar verme, tutarlı kontrol ve bir sonraki karar için test etmek için basit bir rastgele yuvarlak kullanır. Jenni Styles üzerinden en güvenli yol açık: ekran üzerindeki ilk hızını takip edin, kısa hedefi tamamlayın ve bir sonraki denemeyi ayarlamak için sonucu kullanın. Jenni Styles'da bir kasıtlı değişiklik yapın: Hedef okumak için kısa bir mola genellikle anında tekrarlanan girişlerden daha fazla zaman tasarrufu sağlar.

Jenni Styles'u anlamak için en hızlı yolu, tek bir kontrolü test etmek, sonuçları okumak ve hızlı karar vermeye bağlamak. Her retri bir kontrol veya zamanlama koyu yerine birkaç değişiklik üzerine odaklandığında, döngü daha açık hale gelir. Jenni Styles'un başarılı kısmını taşıyın, ileriye doğru ilerlemeye çalışın ve yalnızca zayıf noktayı inceleyin.

Jenni Styles gameplay profile

Hedef
You choose her replies, select from four complete looks, and help her get ready for whatever comes next—from everyday outings to spotlight moments.
Oyun tarzı
Casual
Temel Yetenekler
quick decision-making
Barış
Steady, player-controlled
giriş
Mouse or touch Tap or click a reply to answer Jenni Swipe the Looks cards or click a card to choose an outfit then press Complete look and Continue the story So
En İyi Fit
A quick browser session with little setup

Neye göre ortaya çıkıyor Jenni Styles

  • A cheerful, all-ages remake of the original 2014 Flash game, Jenni Styles.